Assassin’s Creed Valhalla Film Tadında Fragman Yayınladı!

Ubisoft ile yayınlanacak olan Assasin’s Creed Valhalla’nın fragmanı yayınlandı. Fragman Ubisoft tarafından yayınlanırken Assasin’s hayranları büyük hayranlıkla izleyerek, filmlerden farksız olduğunu dile getirdiler. Yayınlanan fragmanda Viking akıncısı Eivor’un İngiltere’ye yaptığı saldırıyı daha detaylı şekilde gözlemleyebiliyoruz.  Üstelik Ragnar Lothbrok’un oğulları da fragmanda bulunan bir kesitte yer almaktadırlar.

Ubisoft’un en ünlü oyunlardan birisi olan Assasin’s Creed in yakın zamanda yeni bölüm oyunu Valhalla’nın çıkacağını biliyorduk. Bunun üzerine büyük heyecanla beklediğimiz oyun hikaye ve kesitleri bizlere sundular. Echoes of Valhalla isimli podcast belgeselinde bulunan bir duyuru videosu ile , Assassin’s Creed Valhalla’nın nasıl bir hikayeyle karşımıza çıkacağını daha net bir şekilde görmüş olduk.

Yayınlanan fragmanda gözlemlediklerimiz içerisinde, Ragnar Lothbrok’un kana susamış oğullarıyla karşı karşıya gelmesi Viking akıncısı Eivor’u gördük. Oyun MS 873 yılında geçiyor, kurgusal bir bakış açısı ile Vikinglerin Britanya’yı işgal ettiği zamanı anlatmaktadır. Savaş nedeni ile azalan ihtiyaç kaynaklarından dolayı norveç’ten göç eden bir kahramanın ihanet, cesaret ve bol kanlı mücadeleler ile karşı karşıya geldiğini göreceğiz.

Fragmanı İzlemek İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır. Yazımızda Assassin’s Creed Valhalla’nın Fragmanı Konusunu değindik sizde bizimle fikirlerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarda belirtebilirsiniz.