Call of Duty Black Ops: Cold War Zombi Moduna Ait Video Yayınlandı

Call of Duty Black Ops: Cold War Zombi oyununa ait teaser videosundan sonra zombi modu için uzun bir video yayınlayarak bizi daha fazla heyecanlandırdı. 

Call of Duty Black Ops: Cold War için nihayet zombi moduna ait detaylı video bizlere sunuldu. Activision geçtiğimiz günlerde resmi sosyal medya sayfalarında bizlere yayınladığı yeni bir video ile zombi modunun duyurusunu yaptı. Call of Duty oyunlarının stabilleşen modlarından biri olan Zombi modu, Call of Duty Black Ops: Cold War ile birlikte geri dönüyor.

Oyundaki zombi modunun adının tamamı DNA: Zombies olarak duyuruldu. Her zamanki gibi 4 kişinin oynayabileceği co-op zombi modunda yeni karakterler ve işleyişin değiştiğini belirttiler. Soğuk savaş zamanında kullanılan birçok silahın oyuna entegresi ile bu silahlar kullanılabilir hale geldi. Hikayenin  80 li yıllarda geçtiği tahmin edilmektedir. Call of Duty Black Ops: Cold War Zombi Videosunu izlemek için bu alana tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni zombi modunda yapılan detay değişikliklerine videoda yer verilmiştir. Aynı ana oyunun multiplayer oyuncu modlarında olduğu gibi DNA: Zombies modunu da Cross Play ve Cross Gen olarak oynayabileceksiniz. Yani Bilgisayar ve Consol oyuncularıda aynı oyun içerisinde buluşabilirliği ile farklı deneyimler yaşayabileceğiniz bir oyun zevki olacaktır. ,

Zombi modu oyunun çıkış tarihi olan 13 Kasım itibari ile oynanabilir olacak.