Call of Duty: Mobile 13. Sezon güncellemesi ile 2 adet yeni silah ekleneceğini duyurdu.

Mobil aksiyon oyunlarının en yenilikçi oyunlarıdan birisi olan Call of Duty:  Mobile 12. sezonun bitmesi ile beraber 13. sezonda 2 farklı silah oyuna entegre edilmesi bekleniliyor. Call of Duty: Mobile resmi twitter sayfası üzerinden güncelleme notları yayınlamaya başladı. Oyunun metasını değiştirebilecek farklılıklardan birisi oyuna 2 adet yeni silahın eklenebileceği oldu. Yapılan açıklamada “Silahı tahmin edebilir misin?” olarak yapılan paylaşım içerisinde silahların birini duyurdu.

Black Ops 2‘de bulunan Peacekeeper silahı olarak bilinen silahın oyuna ekleneceğini Call of Duty serisini oynayan insanlar tarafından silahı fotoğraftan tanıdılar. Paylaşılan diğer bir silah ise yine Call of Duty serisinde bolca gördüğümüz MP7 olarak karşımıza gelecek gibi duruyor. Henüz silahların güçleri ve geri tepmesi hakkında bilgi verilmedi.

Kısa süre içerisinde test sunucularında oyuncuların test etmesi için yayınlanacak olan silahları gördüğümüzde silah hakkında daha çok bilgiye ulaşacağız. Yapılacak farklı güncellemelerde olacağından dolayı tüm oyuncular tarafından merakla bekleniyor.