Beklenen an geldi CS:GO 04.12.2020 Saat 02:00 Saatlerinde gelen güncelleme ile yeni operasyon geldi. Operasyon büyük bomba gibi düştü ve tüm oyuncuları sevindirdi. CS GO BROKEN FANG PREMIER operasyonunda birbirinden güzel özellikler eklendi. Yeni karakterler, silah skinleri, yeni kasa, yeni karakter yapıştırmaları ve bomba gibi gelen operasyon

CS:GO Broken Fang Premier Operasyonu Nasıl Oynanır ?

Cs:Go oyuncularının beklenen oyun operasyonu oyuna dahil oldu. Oyun içerisine 4 Farklı silah seti eklenirken yeni bir kasa eklendi. Bunların yanı sıra birden fazla map ve operasyon görevleri ile birlikte geldi. Oyunda görevleri yaparak ilerlemeniz gerekiyor 2 kişilik grup halinde bir alanı teröristlerin elinden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bu görevleri yaparken canınızın ve silahınızda bulunan mermilerinizin çok önemi olacaktır. Yeni gelen operasyon aslında geçen sene kasım ayında gelen operasyon ile aynı mantık ile ilerlemektedir. Terörist düşmanlar toplu bir şekilde üstünüze gelmektedir. Toplu geldikleri için yapacağınız strateji çok önemlidir kullanacağınız flash smoke ve mermilerin yerinde ve istediğiniz noktaya gitmesi önemlidir. Arkadaşınızı korumalısınız ki o kadar terörist’in içerisinde  yalnız kalmayın ve başarılı olun sesli sohbet ile birbirinize sürekli infolayarak akıcı şekilde oynamaya devam edin. En önemlilerinden biriside görevler için gireceğiniz arkadaşınızı iyi seçin aksi taktirde sizin kaybetmenize neden olabilir.

CS:GO Broken Fang Premier Operasyon Jetonu Nasıl Alınır ?

CSGO Broken Fang Premier Operasyon Jetonu Nasıl Alınır ?

Operasyon jetonuna sahip olabilmek için öncelikle bir bilet satın almanız gerekmektedir. Oyun içerisinden 127 TL lik fiyatı ile satın alabileceğiniz bileti kullandıktan sonra operasyonun size vermiş olduğu görevleri tamamladığınız süre ve ne kadar başarılı olduğunuza dair analizler yaparak jetonunuz kademe kademe yükselecektir. 4 Farklı kademeden oluşan jetonun her hali göz alacak kadar güzel görünmektedir.

CS:GO Broken Fang Premier Operasyonu Yeni Karakterleri

cs go BROKEN FANG PREMIER operasyonu

Oyuna gelen yeni operasyon güncellemesi ile 5 adet Counter Strike ve 5 Adet Terörist karakteri geldi ve birbirinden güzel görünümleri ile oyuna eklendi. Kademe kademe yıldız puanı ile satın alabileceğiniz karakterler bulunmaktadır. Örneğin 10 Yıldıza da kahraman alabilirken 25 Yıldıza da karakter alabiliyorsunuz. Her karakterin kendine ait isim ve kendine ait hikayeleri bulunmakta itina ile yapılmış güncelleme detayları bulunmaktadır.

CS:GO Broken Fang Premier Operasyonu Gelen Yenilikler Neler ?

Oyun içerisinde 4 farklı katalogdan oluşan silah serisi çıktı. Oyundaki görevleri yaptığınız sürece ve bilete sahip olduğunuz zaman size oyunu vereceği yıldız parası ile kasa açma şansı yakalıyorsunuz. Oyunda getirilmiş olan en güzel özelliklerden birisi maus scroll’una bir görev atama oluyor. Bir düşman gördüğünüzde, arkadaşının gelmesini istediğinizde veya bombanın kurulması gereken yeri işaretleyerek arkadaşlarımıza rehberlik yapıyoruz. Görevleri kartsız oynama şansınız oluyor fakat herhangi bir yıldız parası vermediği için işinize yaramıyor sadece arka planda birikiyor eğer satın alırsanız bileti daha önceden biriktirdiğiniz yıldızlar hesabınıza yükleniyor.