Steam’ın sonbahar indirimi yapmasından sonra Epic Games yerinde durmadı. Steam’ın ücretsiz oyun dağıtarak en büyük rakibi olan Epic Games Black Friday indirimlerini boş geçmeyerek ve ücretsiz oyun vermeye devam ederek büyük adımlar attı. Birbirinden güzel online ve offline oyunları indirim yapması ile tekrar büyük dikkat çekti.

Epic Games Black Friday

Epic Games Black Friday İndirimi

Yüzde 75’e varan oyun indirimleri ile 3 Aralığa kadar sürecek muhteşem oyun indirimleri yapan Epic Games oyun severleri bir kez daha mutlu etmeyi başardı. Her sene kasım ayında Black Friday indirimleri olmasının yanı sıra Son 2 yıl içerisinde başarıları ile ününe ün katan Epic Games oyuncuları sevindirmeyi başardı. Rakibi Steam’ın sonbahar indirimleri yaparak oyuncuları çektiğini gören Epic Games Black Friday İndirimi yaparak tekrar gündeme oturmayı başardı.

26 Kasım – 3 Aralık arası sürecek bu indirimler içerisinde indirim oranları ve oyunlarda değişiklik görülebilir bu konu hakkında kesin bir bilgiye sahip olamıyoruz. Birbirinden ilgi çekici oyunu ücretsiz sunan Epic Games şimdide birbirinden güzel birçok oyunu büyük indirimler ile bizlere sunmuş bulunuyor.

Epic Games Sağlam İndirim Almış Oyunlar

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Epic Games Black Friday İndirimi Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Normal fiyatı 269 TL olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Epic Games Black Friday indirimi ile sadece 67,25 TL lik fiyatı ile sunuldu. Yüzde 75 gibi büyük bir indirim alan bu oyun büyük ilgi çekmeyi başardı.

Anno 1800

Epic Games indirimli oyunlarda Anno 1800Strateji oyunları arasında güçlü bir yere sahip olan Anno 1800 Normal fiyatı 269 TL olurken Epic Games İndirimli Oyun kategorisine girerek yüzde 67 indirim ile beraber sadece 88,77 TL olarak sunuldu.

Mafia II: Definitive Edition

Epic Games Mafia II Definitive Edition Oyunu Eklenti İndirimi

Kısa süre önce yapmış olduğu güncelleme ile daha gerçekçi görünüm sunal Epic Games Mafia II Definitive Edition paketi büyük indirime girerek Mafia II sevenleri mutlu etti. Normal satış fiyatı 49TL olan ek paket yüzde 50 indirime girerek sadece 24,50 TL olarak büyük bir kampanya ile sunuldu.

Assassin’s Creed Origins

Epic Games Assassin's Creed Origins

Maceradan maceraya koşmanızı sağlayan bu oyun Epic Games’in oyun indirimleri ile yüzde 80 lik bir indirime uğrayarak 269 TL den 53,80 Tl ye düşüş yaşadı. Bu muhteşem indirimi kaçırmak istemeyeceğinize eminiz.