Epic Games Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Oyunları Açıkladı

Epic Games’in yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki hafta ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam ücretsiz sunulacak. Her hafta sürekli olarak değiştirilen ücretsiz oyuncu listesi ile oyuncuların yüzünü güldüren ve oyun piyasasını canlandıran Epic Games çok güzel kampanyaların  yanı sıra böyle ücretsiz olarak verdiği oyunlar ile oyuncuların oyun kütüphanesini zenginleştiriyor.

Epic Games haftalık ücretsiz oyunları sayesinde  büyük hayran kitlesi oluşturdu ve kendisini vazgeçilmez hale getirdi. Artık oyun severlerin büyük çoğunluğu her hafta Epic Games’i kontrol ediyor ve aktif bir şekilde kullanıyor. Epic Games’in Ücretsiz Oyunu bu hafta Pikuniku oldu.

08 Ekim ve 15 Ekim tarihleri arasında yani konu başlığında da belirttiğimiz gibi önümüzdeki hafta steam fiyatı toplam 70 tl olan oyunları ücretsiz sağlayacaktır. Ücretsiz oyun sağlayan bu firma diğer firmaların yapmadığı şeyi yaparak tüm oyuncu kitlesini bir çatı altında toplamayı hedefliyor gibi görünüyor. Sürekli olarak güncel ve popüler oyunları ücretsiz sunarak Steam gibi oyun firmalarının önüne çok büyük rakip oluyor. Üstelik bu ücretsiz sunduğu oyunların yanı sıra birçok oyunu alırken ve toplu alımlarda daha ucuz şekilde kampanyalı sunuyor.