Epic Games önümüzdeki hafta için ücretsiz yapacağı 2 adet oyunu açıkladı. Her hafta konusunu açmaktan zevk aldığımız ücretsiz oyunlar olmaya başladı. Epic Games sürekli olarak ve her geçen hafta daha güzel oyunları ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bu hafta vereceği 2 adet oyunun toplam değerinin 145 TL olduğu açıklandı.

Günümüz şartları ile birçok oyun sever malesef oyunları satın alırken maddi olarak tereddüt yaşıyor ve dilediği oyuna sahip olamıyor. Fakat Epic Games ücretsiz oyun kampanyasını tam gaz devam ettirerek oyun sever insanları mutlu etmeyi her seferinde başarıyor. Geçen hafta ücretsiz olarak yaptığı MudRunner‘ı ücretsiz yaparken büyük ilgi gören firma bu hafta ücretsiz yaptığı oyunlar ile oyuncuları her zamanki gibi şaşırtmaya devam etti.

3 Aralık ile 10 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak 2 oyunun toplam fiyatı 145 TL olduğunu duyan oyuncular oyun isimlerini merakla beklemeye başladı. Pillars of Eternity – Definitive Edition ve Tyranny – Gold Edition oyunları ücretsiz olarak sunacağını duyuran Epic Games rakip firmasının “Olumlu” olarak görünen oyunlarını ücretsiz şekilde dağıtarak rekabeti arttırıyor.

Pillars of Eternity nasıl bir oyun?

Pillars of Eternity nasıl bir oyun

2015 Yılında oyunculara sunulmuş olan Pillars of Eternity – Definitive Edition oyunu Obsidian Entertainment tarafından geliştirilirken Paradox Interactive tarafından yayınlanıyor. Rakip firma olan Steam üzerinde almış olduğu oylamalar “Çok Olumlu” şeklinde olurken yapılan açıklamalı yorumlarda oldukça güzel bir oyun olduğunu gösteriyor. RYO oyun olan oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde kendine özgü canavar ve zindanlar ile karşılaşacaksınız. Hayatta kalarak verilen görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Oyuna şans vermeniz gerektiğini düşünüyoruz kendine özgü oyun akışı ile oldukça ilgi çekiyor.

Tyranny nasıl bir oyun?

Epic Games ücretsiz oyun ?

Pillars of Eternity oyunu ile aynı firma tarafından geliştirilip yayınlanan oyun 2016 tarihinde oyuncular ile buluşturuldu. Başarılı olan geliştiriciler ile zevkli bir oyun ortaya çıkması kaçınılmaz olduğu için Steam incelemeleri büyük oranlar “Çok Olumlu” şeklinde olmaktadır. Oyun paralel evren tarzı ilerlemektedir ana karakter ile yapacağınız seçimler oyunun kaderini belirlerken gidişatını her an değiştirebilir. Oldukça detay barındıran bu oyun RYO kategorisine girerken Epic Games ücretsiz oyun olarak önümüzdeki hafta sunacaktır.

 

Epic Games’in yapmış olduğu kampanya ve hediyelerin her an değiştirmesi mümkün olabiliyor. Hafta içerisinde 1 günlüğüne dahi olsa ücretsiz oyun verebiliyorlar. Bu yüzden sürekli olarak web sitemiz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hafta ücretsiz verdiği oyunların aynı firma üzerinden çıkması şans eseri değil en başarılı oyunlarının seçilmiş olması Epic Games’in oyuncuları mutlu etme odakla çalıştığını görebiliyoruz.