Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Yapacağı Oyunlar

Epic Games yine yapacağını yapıyor ve her hafta olduğu gibi ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Oyun severlerin her hafta istisnasız olarak uğradığı Epic Games bu hafta tamı tamına toplamı Steam’de 74 Tl olan oyunları ücretsiz sunuyor.

Epic Games’in yapmış olduğu açıklamalara göre “Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2” oyunları ücretsiz sunulacak gibi görünüyor. Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar ile popülerliğini arttıran firma her zamanki gibi kitlesini genişletmeye çalışarak birbirinden güzel oyunları bizlere ücretsiz olarak sunuyor.

22 Ekim ve 29 Ekim tarihleri arasında Epic Games’in ücretsiz sunacağı oyunlar “Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2” olacak tabikide her hafta değiştirilen oyun listesi ile popüler olan Epic Games bu sunmayı planladığı oyunları değiştirebilir.

Costume Quest 2

Double Fine tarafından geliştirilen oyun 2014 yılında Majesco Entertainment tarafından yayınlandı. Steam tarafında oyuncuların “Çok Olumlu” incelemesi alan oyun zamanda yolculuk yapan ürtkütücü yerleri keşfetmenizi, güçlü Hallo savaşçılara dönüşmenizi sağlayan kostümlerle eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor. 1500 MB olan bu oyun zamanda yolculuğu ele almasıyla beraber bilim kurgu seven insanların kesinlikle kapılıp kendilerini oyunda kaybedebileceği oyundur.

Layers of Fear 2 

Bloober Team SA tarafından geliştirilen oyun 2019 yılında Gun Media tarafından yayınlanmıştır.  Steam tarafında oyuncuların “Çok Olumlu” incelemesi alan oyun Birincil şahıs korku oyunudur. Keşif ve hikaye unsurlarının ön planda olduğu oyun psikolojik korku ile eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. 14 Gb olan bu oyun indirenlerin bitmesini istemeyeceği oyunlardan birisidir.