Epic Games Haftaya Hangi Oyunu Ücretsiz Yapacak

Günümüzde popülerliğini her geçen süre arttıran oyun dağıtım firması olan Epic Games geçtiğimiz hafta dağıtmış olduğu Elite Dangerous ve The World Next Door un üzerine yeni bir viral yaparak 70 Tl değerindeki oyunu bu hafta ücretsiz veriyor.

Epic Games haftaya hangi oyunu ücretsiz yapacak diye düşünürken alışılmışın dışına çıkarak toplam 2 oyun vermek yerine sadece 1 oyun veren Epic Games’in bu hafta ücretsiz vereceği oyun oldukça ilgi çekti. Resmi sayfasında duyuru yapan Epic Games gelecek hafta MudRunner‘u ücretsiz yaparak oyun severlerin tekrar yüzünü güldürmeyi başardı.

Steam fiyatı 70 Tl olan MudRunner‘u 26 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebilir ve oyun kütüphanenizi arttırabilirsiniz.

MudRunner

MudRunner nasıl bir oyundur ?

Saber Interactive tarafından kurulum ve gelişimi sağlanan ve Focus Home Interactive aracılığı ile yayınlanan MudRunner 2017 yılına bulunduğu oyun dalında büyük bir giriş yaptı. Steam üzerinde yapılan incelemelerde ” Çok Olumlu ” onayını alması ile beraber araç simülasyonu seven kişiler için çok zevkli oyun olmuştu. Kamyon sürüp yük taşıma gibi birçok görev barındıran bu oyun zaman geçirmek için bilgisayar başında uzun yol yapmayı seven kişilerin gözdesidir. Gerçekçi bir oyun deneyimi sağlayan MudRunner ile zorlukların üstesinden gelmeniz bir hayli zor olacaktır. Online olan bu oyun gerçekçiliği doğrultusunda aracın çamura saplanması veya bozulması gibi durumlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmenizi gerektiriyor. Oyun gerçekçiliği ile oyuncularının ilgisini daha fazla çekmesi ile beraber kolay olmaması ile beraber çok daha fazla ilgi çekmektedir.

MudRunner oynanması için gereken sistem gereksinimleri

MudRunner Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel® Pentium Çift Çekirdek 2.0GHz veya eşdeğeri
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT veya eşdeğeri

Tabikide belirtilen sistem gereksinimleri ile akıcı bir oyun deneyimi yaşamayacaksınız fakat gerçekçi oyun grafiklerine sahip ve ücretsiz olacak bu kaliteli oyunu oynayabilmeniz için bu kadar düşük performanslı bilgisayara ihtiyacınız var. Epic Games’in son zamanlarda vermiş olduğu oyunlar dikkatimizi bir hayli fazla çekti. Dağıtmış olduğu ücretsiz oyunlar daha çok düşük sistem performansı sunan bilgisayarlar için oluyor. Sizde düşüncelerinizi bizim ile yorumlarda paylaşabilirsiniz.