ETS 2 Oynarken Daha Tutkulu Oynamak İstermisiniz ?

Euro Truck Simulator 2 hem kendi şirketinizi kurup hem de çalışan olabildiğiniz bir araç sürme oyunudur. Tabi bu şirketinizi büyütmek için belirli stratejilere ve sabır’a ihtiyacınız var. Oyunu ilk oynayan kişilerin çoğu zevk alır fakat sürekli aynı işleri yaptıktan sonra zevk alamadıkları için çok kişi bırakır. Sizlerin oyunu daha zevkli oynamanız için bazı tüyolar derledik. Euro Truck Simulator 2 oyunu tır alınarak ve bu tır üzerinde başka firmaların yükünü taşıyarak başlanılan bir oyundur, fakat ilerleyen zaman içerisinde siz kendi şirketinize işçi alabilir ve bu işçiler sayesinde para kazanabilirsiniz. Bu oyunu sıkılmadan oynamak için aşağıda belirttiğimiz ekleri yapabilir ve bu sayede daha fazla zevk alarak aralıksız oyun oynayabilirsiniz.

 

Doğru Yerden Garaj Alın

Oyun içerisinde belirli bir zaman başka firmaların yüklerini taşımanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra görevleri alabileceğiniz ve gideceğiniz yerlere uzaklığı eşit olan bir yerden garaj seçmeniz sizin için iyi olacaktır. Bunu şöyle düşünebiliriz garajınızı adana dan alınki her yere eşit uzaklıkta olun ve kolayca gidin. Görev almaya benzin almaya ve aracınızı değiştirmeye giderken fazladan zaman kaybederseniz bu oyunu oynama isteğinizi düşürebilir.

Para Biriktirin

Oyun içerisinde yapacağınız her türlü işten para kazanabilirsiniz bunun yanı sıra taşıdığınız yüke zarar verme durumunuzda zarara dahi girebilirsiniz. Aracınız ile kaza yaptığınızda veya yeni bir araç almak istediğinizde hatta benzin almak istediğinizde yine paraya ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden oyun içerisinde aracınıza ve taşıdığınız yüke zarar vermemeye çalışarak oyun içerisindeki kazandığınız paranın kesilmeden artmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yeni araç alırken istediğiniz aracı almanız kolaylaşacaktır.

Şirketinize İşçi Alın

Kurmuş olduğunuz şirket üzerinde işlerinizi büyüttükten sonra yeni tırlar alabilirsiniz. Bu satın aldığınız tırları işçi alarak işçilerin kullanımına verebilirsiniz bu sayede siz arkanızı yaslansanız dahi çalışanlarınız sayesinde size para akışı olacak ve şirketiniz her geçen gün daha fazla büyüyecektir. Alacağınız işçinin profiline bakabilir ve bu sayede daha önce çalıştığı iş şekillerini gözlemleyebilirsiniz. Sizi zarara uğratabilecek bir işçiyi almak istemezsiniz.

Daha Fazla Yüksek Gelirli İş İçin Profilinizi Geliştirin.

Oyun içerisinde taşıyacağınız her malzeme tehlikesiz olmayacaktır. Bazı görevler içerisinde patlayıcı maddeler ve buna benzer yükler taşımanız gerekmektedir. Tabi bu yükleri taşımanız için öncelikle oyun içerisinde kaliteli bir şoför olduğunuzu göstererek profil puanınızı yükseltmeniz gerekmektedir. Yük taşıma işlemi yaptığınız zaman içerisinde bazı görevler sonucu sizlere yetenek puanı tanımlanacaktır ve bu sizin hangi şekilde hangi yükü taşımak istediğinizin aslında bir göstergesi olacaktır. Seçim sizin elinizde ister kendinizi daha fazla geliştirerek patlayıcı maddeler taşıyın isterseniz kütük taşımaya devam edin.

 

Yazımızda Euro Truck Simulator 2 Daha Zevkli Nasıl Oynanır ? Konusunu değindik sizde bizimle fikirlerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarda belirtebilirsiniz.