Fall Guys’ın tasarımı üzerine çalıştı 4 farklı kış kostümü açıklandı.

Fall Guys 4 yeni kostüm

 

FallGuysGame oyununa entegre edilmesi için 4 farklı kış kostümü tasarımlarına başladığını duyurmuştu. Birçok oyuncu kostümleri beklerken dün büyük haber geldi. FallGuysGame oyununa ait resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre 4 farklı kış kostüm tasarımları bitmiş. Kısa süre içerisinde kostümler ile ilgili bilgi vereceklerini not eden oyun 1 adet kostümü gösterdi.

Kostümlerin sadece birisini twitter üzerinden oyunculara açıklarken diğer kostümlerin üstüne sosyal medya ibareleri koyarak oyunculara farklı sosyal medyalar üzerinden diğer kostümlerin detaylarını vereceğini anlatmış oldular. FallGuysGame‘in yaptığı bu strateji ile sosyal medyalar üzerinde takipçi edinebilirken tüm dünyaya ulaşmayı hedefliyorlar. Resimde görünen sosyal medya simgeleri Instagram, TikTok ve Discord şeklinde olurken yapılan twit açıklamasında “Diğerleriniz izleyin” şeklinde not bulunuyor.

2020 Yılının en çok büyüyen ve en çok ses getiren oyunu 11 Milyondan fazla indirilirken yaptığı güncellemeler ve çalışmalar ile beraber çok daha fazla büyümek istediğini açık bir şekilde gösteriyor.