Türklerin menajerlik oyun kategorisinde en çok sevdiği oyunlardan birisi olan Football Manager 2021 fiyatı belli oldu. Tüm platformlar için satışa sunulan menajerlik oyunu oyun piyasasına sağlam bir giriş yaptı. Bilgisayar,FM21 ve mobil için sunulan oyun malesef mobil oyun severler için mutluluk verici bir fiyat ile gelmedi.

Takım kurarak transferleri, maçları ve oyuncularla ilgilenmeniz sonucunda takımınızın gelişimi ile ligler atlayarak şampiyon olabileceğiniz oyun olan Football Manager 2021 sürümünü satışa sundu. Bilgisayar için Epic Games ve Steam üzerinden satın alabilirken mobil kullanıcılar için App Store ve Google Play uygulamalarında satışa sunuldu.

PC, Mac, iOS ve Android kullanıcıları için satışa sunulan oyun FM21 Touch, FM21 Xbox sürümü ile birlikte 1 Aralık tarihinde satışa sunulacak. FM21’in Nintendo Switch sürümü ise 2020 yılı bitmeden oyun severlere sunulması bekleniliyor.

Football Manager 2021 Fiyatı Nedir ?

Football Manager 2021 kaç tl ?

Football Manager 2021 Bilgisayar için satışa sunulan fiyatı 249 TL olarak belirtildi. Oyunu bilgisayar üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar Epic Games veya Steam platformları üzerinden kolaylıkla satın alabilir.

FM 2021’in mobil kullanıcıları ise fiyattan şikayet etmeye başladılar. Mobil bir Menajerlik oyunu olan Football Manager 21 79.99 TL olarak fiyat belirlendi. Birçok mobil kullanıcısı için çok gelen bu fiyata Reddit üzerinden tepkiler gelmeye başladı.

Oyun içerisinde ek olarak editör sahibi olmak isterseniz 24 TL lik fiyat karşılığında makyajlanmış bir oyun oynayabilirsiniz.