Halo Infinite Ne Zaman ÇıkıyorHalo Infinite çıkış tarihi ne zaman ? Halo Infinite oyun versiyonu olan Infinite oyununa ait çıkış tarih bilgileri ortaya çıktı. Xbox Series One, Series X / S ve PC için çıkış yapacak olan Halo Infinite Amazon sayfası üzerinden oyunun çıkış tarihi ile ilgili bilgi paylaştı. Amazon üzerinde alınabilir kitap listesi üzerinde oyunun kitabı olan The Art of Halo Infinite, 29 Haziran 2021’de çıkacak şekilde listelendi.

Xbox Series X lansmanı ile birlikte çıkması beklenilen oyun Halo Infinite‘nin piyasaya çıkış tarihinin gecikeceğini açıklamıştı. Bu bilgi Halo severleri üzmüş olsa da oyunun ne zaman çıkacağına dair kesin olmasa bile tahmini bir süre ortaya çıktı. Amazon kitap satın alma listesine göre oyuna ait kitap olan The Art of Halo Infinite oyunu 29 Haziran 2021 tarihinde amazon üzerinden satışa sunulacak. Bu bizlerin oyununda bu tarih veya bu tarihe yakın bir sürede çıkmasını bekliyoruz.

Oyuncular tarafından beklentilere göre oyunun çıkış tarihinin gecikmesinden dolayı ekstra oyun oynama zamanı veya yenilikler işleme konulacak. Oyunun tam çıkış tarihi belirli olmasa bile çoğu oyun sever kişiler Amazon üzerinde satışa çıkarılacak olan The Art of Halo Infinite kitabı ile beraber oyunun aynı tarihte çıkmasını bekliyor. Oyun severler ve bu oyunu özellikle bekleyen insanlar oyun çıkış tarihinin uzamasının yanı sıra böyle söylentiler yüzünden kafaları karışmış durumda. Bu söylentilerin yanı sıra oyun geliştiricilerinden veya yayımlayıcılarından herhangi bir bilgi gelmediği için beklentileri yüzünden sinir düzeyi artmış durumda görünüyor.