Popüler Oyuncu Olan Bahadır “Japone” Çolak Tekliflere Açık Olduğunu Belirtti

Fenerbahçe’nin destek oyuncusu @JaponeLoL, takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu. Ligimizin tecrübesi ile isim edinmiş oyuncularından birisi olan Japone kişisel twitter hesabından tekliflere açık olduğunu belirtti. İngilizce olarak yapmış olduğu açıklamayı Türkçe olarak çevirdiğimiz zaman şu kelimeler dile geldi.

“Herkese selam! 1907 Fenerbahçe ile olan sözleşmemin süresi geçtiğimiz ay doldu. Bu nedenle şu an serbest çalışan durumundayım ve tüm bölgelerden gelen tekliflere açığım. İletişim için özel mesajlarım açık ya da mail adresimden ulaşabilirsiniz. Retweetler için minnettarım.”

Yapmış olduğu açıklamanın sonucunda takipçilerinden destek Retweet tarzı bir destek istemesi oyununcunun bir an önce ESport camiasına geri dönmek istediği anlamına gelebilir. Şuanda hiçbir takım ile sözleşmesi olmayan Bahadır “Japone” Çolak anlaşacağı takımda destek olarak mı kalacak yoksa farklı roller oynayacak mı ? Bu sorunun cevabını bilmiyoruz fakat Japone VFŞL‘nin açık ara en tecrübeli ve başarılı desteklerinden bir tanesiydi. 2016 yılında başladığı bu serüvene Open Mid takımı ile giriş yaptı. Bir çok takımda rol almış oyuncu en çok Fenerbahçe 1907 ile tanınacaktır. Papara SuperMassive takımında da yer almış olan başarılı oyuncuya başarılar dileriz.