Steam fiyatı 31 TL olarak satışta bulunan oyun Metro: Last Light Redux kısa süreliğine ücretsiz oldu. GOG’un son zamanlarda yaptığı büyük etkinlik ve kampanyalar sonucu birbirinden güzel oyunların indirime girmesini sağlarken ücretsiz oyun vermeye de başladı.

Metro: Last Light Redux Ücretsiz Oynamak

Metro Last Light Redux ücretsiz nasıl oynanır

Metro serisinin 2. oyunu olan Metro Last Light Redux ücretsiz olarak GOG da sunulmaya başlandı. Yüksek görüntü kalitesi ile bütün ilgileri üzerine toplayan fps oyunu bir nükleer dönemden sonra yaşanan olayları ele alarak ilerliyor. 2034 Yılını ele alan bu oyun çeşitli silahlar ve zorluk derecelerinin yanı sıra çok farklı alanlarda yer alarak savaş hissiyatı yaşamanıza olanak sağlıyor. Tüm oyun dağıtım platformlarında çok olumlu olarak görünen bu oyun yüksek bilgisayar özellikleri istediği için tüm oyuncu kitlesine hitap edemiyor. Yılbaşına özel olarak ücretsiz sunulan bu oyun yılbaşı yasağında oynanabilecek oyunlar kategorisinde birinci sırada yer almayı başarıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı zorluk aşamaları ve farklı alanlarda geçtiği için oyuncuların çok zevk aldığı bir oyun oluyor.

Metro: Last Light Redux Nasıl Ücretsiz Alınır?

GOG.Com’a hesabınız üzerinden giriş yapın

Karşınıza direkt olarak gelecek sayfanın ortasında bulunan Metro: Last Light Redux oyununa tıklayarak “Yes, and Claim the game” butonuna basın.

Arka planda oyun inmeye başlayacaktır. Oyun yüklendikten sonra kütüphane kısmında yerini alacak ve ücretsiz oynamanıza olanak sağlayacaktır.