Need For Speed ​​Hot Pursuit’a Yeni Versiyon Geliyor. Remastered Versiyonu İle Oyun Daha Akıcı Olacak.

Need For Speed ​​Hot Pursuit RemasteredAraba oyun sektöründe üst sıralarda olan Need For Speed 1990 ile 2000 doğumlu olan kişilerin hemen hemen oynadığı en güzel oyunlar kategorisinden asla çıkarılamaz. Polis ve yarışçı kovalamasının olduğu oyun “Need For Speed ​​Hot Pursuit” gelecek olan yenilikler ile artık “Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered” olacak. Oyunun güncellemesi ile yeni görünüm değişiklikleri ve daha uzun oynama süresi ile bizleri mutlu edecek bir güncelleme olacak. Polis veya yarışçı olarak kariyer başlangıcı yapabileceğiniz bu oyun içerisinde birbirinden güçlü ve hızlı arabalar ile keskin virajların olduğu alanlarda adete nefesleri kesecek.

Electronic Arts tarafından yayımlanan araba ve yarış oyunlarını bir arada seven insanlar için çok mutlu edici haber ile gündeme oturdu. Şirket neredeyse 10 yıl önce yapmış olduğu oyuna yenilik getirerek oyuncuları büyük şaşkınlık içerisinde bıraktı. Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered olarak gelecek olan yeni versiyon oyun birçok yenilik ile tekrar büyük ilgi topladı.

Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered Ne Zaman Çıkacak

6 Kasım tarihinde çıkması planlanılan oyunun yeni versiyonu ilk olarak PC, PlayStation 4 ya da Xbox One kullanan oyunculara sunularak ilk girişim aşaması sunulacak. İlerleyen zamanlar içerisinde ise Nintendo Switch kullanıcılarına sunulacak bu oyun, oyun severlerin heyecanla beklemesine neden olacak.

Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered 4K Oynanabilecek

4K Çözünürlüklü Need For Speed ​​Hot Pursuit RemasteredYenilenen oyunlarla beraber yenilenen ekran kartları ve gelişen teknoloji ile artık oyunlar 4k Olarak oynanmaya başladı. Bu zaman içerisinde yenilenen Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered  Yeniliklere uyum sağlayarak 4K desteği ile dönüş yapacak. Grafik geliştirmesi alan oyun adete yeni bir oyunun adete yeni bir oyun olacakmış hissi bizi heycanlandırıyor. EA’in yaptığı açıklamalarına göre oyun; PC, PS4 Pro ve Xbox One X’te 4K çözünürlük ile oynanabilirken , Nintendo Switch’te ise 1080p 30fps’i destekleyecek.

Need For Speed ​​Hot Pursuit Remastered, oyunculara 6 saatlik ek içerik sunacak

Yenilenen oyun ile beraber insanların sıkılmaması için ekstra olarak 6 saatlik oyun içi görevler getirilmiştir. Yeni getirilen 4K ile beraber insanların daha çok yer ve daha çok araç görmeleri için oyun içerisinde tutmayı hedefleyen Electronic Arts oyun içerisinde 6 saatlik ek süre ile feedback almayı hedefliyor gibi görünüyor. Alınacak olan feedbacklere göre yeni çıkarılabilecek olan oyunlarda dönüşler göz önüne alınarak daha başarılı ve daha deneyimli bir oyun ortaya çıkarılabilir. Bu gelen yeniliklerle beraber oyun içerisinde platformlar arası çapraz oyun desteği de bulunacak. Bu sayede oyun içerisinde daha fazla yarışılabilir oyuncu ve daha canlı bir oyun bizleri bekliyor olacak.