Epic Games de Haftaya Hangi Oyunlar Ücretsiz Olacak

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bir klasik haline dönüşen her hafta birbirinden güzel ücretsiz oyunlar ile biz oyun severleri mutlu eden Epic Games bu hafta hangi oyunlara ücretsiz erişim sağlayacağını açıkladı.

Bulunduğumuz hafta ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam’ı ücretsiz yapan firma bu hafta tekrar ücretsiz oyun listesini güncelleyecek. Oyun severlerin yeni favori platformu olan Epic Games gelecek hafta Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands‘ı ücretsiz olarak sunacağını açıkladı. Bu oyunların Steam fiyatı 55 Türk Lirası olmasına rağmen Epic Games bu hafta bu oyunları ücretsiz dağıtıyor. Bu yapmış olduğu ücretsiz oyun dağıtımı ile tüm Dünyaya ismini duyurmayı başaran artık devler arasında yer alan firma ilerleyen zaman içerisinde daha fazla etkinlik yapacağını belirtiyor.

15 Ekim ve 22 Ekim arasında Epic Games üzerinden indirilerek oynanabilecek olan Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands oyunları iyi yorumlar alan ve kategorilerinde başarı elde etmiş oyunlar olmaktadır.

Amnesia: A Machine for Pigs nasıl bir oyun?

Amnesia: A Machine for Pigs nasıl bir oyun?The Chinese Room tarafından geliştirilen bu oyun Frictional Games tarafından yayınlanmaktadır. Oyunun çıkış tarihi 2013 olmasına rağmen Steam üzerinde yapılan yeni yorumlarda dahi “çoğunlukla olumlu” başarısını görebiliyoruz. Güncel hayatımızın yeni getirmiş olduğu yeni oyunlara rağmen başarılı yorumlar alan bu oyunun konusu bir korku oyunudur. Birincil şahıs oyunu olan Amnesia: A Machine for Pigs oyun içerisinde gerçek hissiyatı vererek korku dolu anlar yaşamanıza neden olacaktır.

 

 

 

 

Kingdom New Lands​ nasıl bir oyun?

Kingdom New Lands​ nasıl bir oyun?Geliştiricisi noio olan bu oyun Raw Fury aracılığı ile yayınlanmaktadır. 2015 tarihinde çıkış yapan oyun aktif oyuncuları çok barındırmasa dahi yorumları “çok olumlu” şeklindedir. Keşif ve gizemlerle dolu oyun, içerisinde sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir pixel oyunudur. Yeni adalar keşfedecek ve bu keşfettiniz adalarda krallıklar kurarak hükümdarlığınızı sergileyeceksiniz.