PUBG Mobile Buz Festivali etkinlik takvimi

Mobil oyun severlerin en çok oynadığı ve yaptığı yeniliklerin yanı sıra kısa süredir yaptığı oyundan hile arındırma çalışmaları ile gözde olan oyunun Buz Festivali etkinliğine dair detaylar açıklandı.

PUBG Mobile resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda gelecek olan etkinlik takvimini ve açıklamalarını duyurdu. PUBG Mobile Buz Festivali etkinlik takvimi ve detayları oyuncular tarafından bekleniyordu.

Geçtiğimiz hafta PUBG Mobile yaptığı açıklama ile kız etkinliğinin başlayacağını duyurdu. Bu etkinlik sayesinde oyun severler ücretsiz oyun kazanabileceklerini duyurdu. 11 Aralık tarihinde yapılan paylaşım ile hangi etkinlik ne zaman gelecek ve gelecek etkinliğin ne hediye vereceğini duyuran PUBG Mobile geliştiricileri oyunu hızlandırmayı başardı.

Toplam 30 Gün sürecek olan bu etkinlik gerekli görevlerin yapılmasından sonra etkinlik sonunda dahi kullanabileceğiniz kalıcı hediyeler verecek. Etkinlikle uyumlu olması adına ücretsiz sunulacak olan hediyeler kış temalı ekipman ve kostümlerden oluşurken emoji ve birçok hediye de oyunculara ücretsiz sunulacak.