Oyun sektörünün gelişimi ile beraber normal şartlarda yenilikler seçilmesi gerekirken biz eski oyuncular olarak 3 boyutlu oyunlardan ziyade 2 boyutlu oyunlara olan ilgi ve tutkumuzu koruyoruz. Tabikide bir oyunun içerisinde geçen hikaye, aksiyon ve gerçekçilik ile beraber tüm oyun türlerini sevebiliyoruz. Zaman geçirmek veya bir şeyleri düşünmemek için oynadığımız oyunlarda istediğimiz aksiyon, tutku ve heyecanı bulduğumuzda oyunlara bağlanabiliyoruz.

Pumpkin Jack Oyunu Nasıl Oynanır? Oyundaki Amaç Nedir?

Pumpkin Jack oyunun amacı ne ?

Headup Games’ın yayınladığı 3 boyutlu bir o yun olan Pumpkin Jack‘in geliştiricisi ise sadece bir kişidir. Nicolas Meyssonnier isimli geliştirici tek başına yapmış olduğu çabalar ve fedakarlıklar sonucu tek kişilik dev bir kadronun işini yaparak 3 boyutlu harika bir oyun geliştiriyor. Oyun Jack isimli kötü bir iblisi yönlendirmeniz ile ilerliyor ve oyun içerisindeki amacınız her yere kötülüğü yaymak oluyor. Cadılar bayramı teması ile tasarlanan oyun görüntü açısından gözü doyuruyor.

Oyun içerisinde bulunan ters köşeler ile iyilerin çok iyi, kötülerin ise çok kötü olmadığını zaman içerisinde anlıyorsunuz. Adeta bir akıl oyunu olan oyun içerisinde aksiyon dolu vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde oluşan değişkenlikler ile kendinizi bulma çözerken bir anda maceradan maceraya koşarken bulabilirsiniz. Oyun içerisinde vaktin nasıl geçtiğini anlamanız pek mümkün olmayacak gibi görünüyor.

Çizgi film oyunu şeklinde ilerleyen oyun içerisinde sıkılmadan oynanabilir oyunlar arasında adı geçen kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyundur. Çizgi film oyunu olmasına rağmen oyun içerisinde geçen diyalog ve hikayeleri anlamanız için yaşınızın minimum 15 olması gerekiyor gibi görünüyor. Oyun içerisinde bulundurdukları şifreli diyaloglar ile çocuklara kötü örnek olmazken yetişkin insanlarında sıkılmamalarını sağlamış durumdalar.

Oyun çok uzun bir oyun olmamakla beraber oynarken zevk alabileceğinizi düşündüğümüz oyunlar arasında yer alıyor. Tek kişinin geliştirmiş olduğu ve bu kadar büyük işi başarmak için verilmiş olan çabaları göz önünde bulundurursak Steam’deki 50 TL lik oynanabilecek oyun olarak fiyatını hak ettiğini söyleyebiliriz. Oyunu Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te üzerinden oynayabilirsiniz.