Cadılar Bayramı Içın Rainbow Six: Siege Hazırlandı

Rainbow Six Siege Cadılar Bayramı Etkinliği2

Online Fps oyunları arasında açık ara en çok detaylı oyun olan Rainbow Six: Siege cadılar bayramı etkinlikleri ile oyuncularını ödüllendiriyor. Sugar Fright isimli etkinliği ile birçok karakter ve silah hediyeleri dağıtacağını açıkladı.

Bugün Ubisoft şirketi , Rainbow Six Siege 5. Yıl 3. Sezon için yeni sınırlı süreli bir etkinlik duyurdu. Sugar Fright etkinliği ile yeni oyuncu hedefleyen firma hali hazırda oyuncularını da yeni rakiplerle karşılaştırmayı hedeflerken yeni bir mod ile çok farklı boyutta ilgi yarattı. Candy War’u isimli mod ile oyunu ön plana çıkardı.

Candy War Nasıl Bir Mod

Büyük ilgi çeken oyunun bu modu 27 Ekim’den 10 Kasım’a kadar yani toplam 14 gün sürecek. Şeker ve ölümle dolu Candy War modu korku dolu bir mod olmakla beraber oyuncuların hemen bitirebileceği bir mod değildir. Bu modu kazanmanın tek yolu şeker toplamaktır. Mod içerisinde bulunan diğer oyuncular ile savaş esnasında olacaksınız. Düşmanlarınızı öldürdüğünüzde düşmanların sahip olduğu şekerleri toplayacaksınız. Bu mod sadece etkinlik için tasarlanmış harita üzerinde oynanabilmektedir. Sadece bir etkinlik için bile oyuncularını düşünen Ubisoft şirketi oyunun viral yapma amacı ile yeni mod ve yeni bir harita tasarlamıştır. Yeni tasarımlar ile oyun severler farklı zevkler yaşayacak gibi görünüyor.