SEGA 60. Yılını Kutluyor

60. yılını etkinliklerle kutlayan SEGA steam üzerinde başlattığı kampanya ile 4 adet oyunu ücretsiz sunmaya başladı. Sega tarafından geliştirilen mini oyunlardan 4 adet oyunlara şuanda ücretsiz olarak sahip olunabilir.

Sık sık gündem olan video oyunları sektörünün devi olan SEGA 60. yılını kutluyor. SEGA bu kampanyasında Steam ücretsiz oyun kampanyası ile reklamını yapıyor. Sürekli olarak kampanyalar düzenleyen şirket bu sene yaptığı kampanya ile steam kütüphanenizin gelişmesine yönelik Steam üzerinde bulunan 4 adet mini oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı.  Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu oyunlar SEGA’nın 60. yılına özel olarak yaptığı oyunlardır.  Bu kampanyanın 19 Ekim 2020 tarihine kadar süreceği biliniyor.

Şirket 60. yılına özel çıkartmış olduğu oyunu olan “Armor of Heroes” oyununu bugün ücretsiz olarak sunarak oyun severleri yalnız bırakmıyor. Retro görünümlü aksiyonu oyunu ile eğlenin.

SEGA'nın 60. Yılına Özel Ücretsiz Oyunu "Armor of Heroes"

SEGA’nın 60. Yılına Özel Ücretsiz Oyunu “Armor of Heroes”

Armor of Heroes

Armor of Heroes 9 farklı modda oynanabilen bir tank savaş oyunudur. Oyun tamamen retro görünüm ile ilerlemekle beraber farklı modları ile farklı deneyimler yaşamanızı sağlıyor. Offline olan bu oyun internet üzerinden olmasa da Lan bağlantı ile arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 4vs4 şeklinde tasarlanan bir oyundur. Bu oyun bahsettiğimiz gibi SEGA firmasının 60. yılına özel sunmuş olduğu bir oyun olduğu için her oyun severin oynayabilmesi için mini oyundur. Bu oyun için çok düşük özellikli bilgisayarlar dahi yeterli olacaktır.  Oyunun bilgisayarda kapladığı alan 1.13 Gb şeklinde belirtilmektedir.

 

 

 

 

SEGA İndirimlerle Kutlamaya Devam Ediyor

Steam üzerinde yayınlanmış olan SEGA yapımı olan oyunlarda büyük indirimler göz kamaştırıyor. %95’e varan Steam oyun indirimleri oyuncuları mutlu ediyor. Birbirinden güzel SEGA yapımı oyunlar 60. yılın kutlamasına özel fiyatlar ile sunuluyor. Bunların yanı sıra her gün farklı oyunlarda farklı indirim ve ücretsiz oyun sunarak kendi kitlesini genişletirken oyun severler tarafından olumlu şekilde karşılanıyor.