Steam Indirim Tarihi Ne Zaman ? Kış İndirimi

Her sene düzenli olarak yapılan indirimlerden birisi olan Steam Kış İndirimi hangi tarihte olacağı belli oldu. Steam kullanıcılarının bildiği gibi her mevsimsel zamanda indirimler yapıyor. Sonbahar, Kış ve Cadılar bayramı indirimleri yaklaşıyor. Genellikle bu tür özel indirim zamanlarında steam kullanıcılarına mail adresinden bildiriliyor. Fakat çoğu insan mail adresini sürekli kontrol etmediği için bu indirimi kaçırabiliyor.

Steam tarafından her mevsime özel yaptığı indirim ile yılda toplam 4 mevsimsel indirim oluyor. Bunun yanı sıra Cadılar Bayramı indirimi diğer indirimlerden ayrı tutuluyor. Yakın zamanda gelecek olan Cadılar Bayramı oyun modlarının da indirimli olduğu bir paket ile geliyor. Etkinlik 29 Ekim ile 2 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Cadılar bayramından hemen sonra gelecek etkinlik ise Sonbahar indirimleri ise 25 Kasım 2020 tarihinde başlayarak 1 Aralık 2020 tarihinde son bulacaktır. Her sene yapılan dört mevsim steam indirimleri büyük ağırlıkla korku oyunları seven insanların işine yaracakmış gibi görünüyor.  Bu sene Steam indirimlerinin arasında en çok indirim Sonbahar indirimi etkinliğinde olacak gibi görünüyor. Fakat Kış etkinliği de Steam kullanıcılarının gözde indirim etkinliği olduğu için Kış etkinliğinin viral yaparak en büyük indirimi yapması da bir hayli yüksek bir ihtimal.

Steam Kış indirimi 22 Aralık tarihinde başlayıp 5 Ocak tarihinde bitecek. Steam tarafından yıllardır bizlere büyük fırsat sunan kış indirimi tüm Steam kullanıcılarının beklediği bir etkinlik denilebilir.  Steam oyunları arasında yüksek fiyata satılan oyunlar veya çok para vermek istemediğiniz oyunlar için bu etkinlikleri değerlendirme sizin için güzel olacaktır. %80 hatta bazı oyunlarda %90 a ulaşan Steam Oyun indirimleri ile 100 Tl olan oyunları 10 veya 20 Tl ye alma imkanınız olacaktır. Yılın en gözdesi olan oyunları büyük indirimler ile almak için etkinlik takvimimize bakabilir bu sayede gelecek indirimlerden anında haberdar olarak değerlendirebilirsiniz.