Steam’ın yapmış olduğu Black Friday oyun indirimi ile yüksek indirimli oyunların alınması mümkün. Büyük indirimler görmüş birbirinden güzel oyunlar bulunurken 10 TL ve altında bulunan oynarken zevk alabileceğiniz oyunları derledik. Listede bulunan oyunlar yeni nesil oyunlar olmasada çıkmış olduğu zaman içerisinde büyük ilgi gören ve hala oynanabilirliği olan oyunlardır.

25 Kasım da başlayan Steam Sonbahar İndirimi 1 Aralık tarihine kadar kesintisiz olarak devam edecektir. Son 2 gün kalmasına rağmen ilk günkü gibi ilgi gören oyun indirimlerinde satın alınması gereken oyunların listesi bulunuyor. Tabikide oyun zevkleri farklı olsada 10 TL lik fiyatın altına alabileceğiniz kaliteli oyunlar sabit olacaktır.

steam sonbahar indirimi

Steam Sonbahar İndiriminde 10 TL Ye Alınabilecek Oyunlar

Don’t Starve Together


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 24 TL Olan indirime girmiş olan oyun %66 indirim ile 8,16 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

Outlast 2


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 50 TL Olan indirime girmiş olan oyun %80 indirim ile 10 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

Metro 2033 Redux


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 31 TL Olan indirime girmiş olan oyun %80 indirim ile 6,20 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

Just Cause 3


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 45 TL Olan indirime girmiş olan oyun %85 indirim ile 6,75 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

Tomb Raider


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 34,99 TL Olan indirime girmiş olan oyun %85 indirim ile 5,24 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

GRID


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 40 TL Olan indirime girmiş olan oyun %75 indirim ile 10 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

This War of Mine


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 31 TL Olan indirime girmiş olan oyun %75 indirim ile 7,75 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments


Normal şartlarda indirimsiz Steam fiyatı fiyatı 59 TL Olan indirime girmiş olan oyun %85 indirim ile 8,85 TL ye indirimli olarak satışa sunuldu.