Steam Black Friday için bekleyenleri mutlu edicek haber ile Steam sonbahar indirimlerini aktif etti. Kuşkusuz oyun oynamayı sevenlerin %90’ının bilgisayarında bulunan Steam yaptığı indirim ile birbirinden güzel oyunları ucuza almanızı sağlıyor.

Steam Sonbahar İndiriminde Alınması Gereken Oyunlar

Destiny 2: Shadowkeep

Steam sonbahar indirimi Destiny 2 Shadowkeep

Steam fiyatı 114 TL olan Destiny 2: Shadowkeep Steam Sonbahar İndirimi ile Yüzde 50 indirime uğrayarak 57 TL gibi bir fiyata alınabilir oyunlar listesinde yer alıyor. Steam üzerinde “Çok Olumlu” değerlendirmesini alarak oynayan oyuncuların yeni serisini mutlaka beklediği eğlenceli bir Fps oyunudur. Destiny 2: Shadowkeep Oyununu indirimli şekilde satın almak için aşşağıda bulunan satın al butonu ile ulaşabilirsiniz.

The Sims 4

Steam Black Friday indirimi ile the sims 4

İstisnasız rol yapma oyunları arasında en popüler oyunlardan birisi olan The Sims 4 Listemizin en yüksek indirim yüzdesi ile Sims oyuncularını mutlu etti. Yüzde 88 indirim ile Steam fiyatı 349.99 TL olan oyun Steam Black Friday indirimi ile sadece 41.99 TL lik fiyatı ile satışa sunuldu. The Sims 4 Oyununu indirimli şekilde satın almak için aşşağıda bulunan satın al butonu ile ulaşabilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Deluxe Edition

Fps oyunları arasında en gerçekçi ve en çok detay bulunan online oyunlardan birisi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Deluxe Edition oyunu Steam indirimli oyunlar arasında bulunuyor. Steam fiyatı 135 TL olan oyun yüzde 67 indirim ile 44.55 TL lik fiyata kadar düşüş yaşadı. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Deluxe Edition Oyununu indirimli şekilde satın almak için aşşağıda bulunan satın al butonu ile ulaşabilirsiniz.