Steam satış fiyatı 18 TL olan RPG türündeki oyun GOG (The Witcher: Enhanced Edition) oyunu oyunculara GOG Galaxy aracılığı ile ücretsiz olarak sunuldu. Sıradan görüntü kalitesine rağmen oyun içerisindeki akıcılık ve yüksek adrenalin hissi ile oyuncuları kendisine bağlıyor. Oyun Steam üzerinde “Çok Olumlu” yorumlarını almış olurken GOG Galaxy’de nasıl ücretsiz olarak alınır? sorularının detaylı anlatımını makalenin devamında belirteceğiz.

Karantinanın olduğu dönemde tüm insanlar evlerinde sıkılırken oyun oynamayı tercih ediyor. Birçok oyunu ücretli olduğu için oynamak isteyen insanlar ücretsiz oyunlara yönelirken aradığı oyunu bulamayabildiği oluyor. Bu yüzden ücretsiz oyunlara yönelen insanlar için yapılmış olabilecek bir kampanya olan Ücretsiz Oyun olarak The Witcher: Enhanced Edition sunuldu.

The Witcher: Enhanced Edition Nasıl Bir Oyun ?

The Witcher: Enhanced Edition Nasıl Bir Oyun ?

Oyunun yapımcılarının en çok tutan oyunu olan The Witcher: Enhanced Edition oyunu ilk çıktıktan sonra çıkartmış olduğu Edition ile görünümü ile makyajlanarak bambaşka bir hava katmıştı. Oyunun ilerlediği süre içerisinde birden fazla seçimler sunularak aslında bulmaca yönüne çekiyor oyun kendisini fakat oyunda bulunan canavarlar ve zorluklarla savaşmanızın sonucu oyun aksiyon kategorisine tam uyum sağlıyor. Tüm platformlarda yapılan hesaplamalar sonucu oyunu indiren kişilerin oyunda geçirdiği ortalama süre 40 Saat olarak açıklandı. Oyun hikaye bazlı olduğu için birden fazla serisi olan bu oyunun diğer serilerini aynı veya farklı platform üzerinden ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

The Witcher: Enhanced Edition Nasıl Ücretsiz Oynanır ?

GOG Galaxy tıklayarak öncelik olarak hesabınız ile giriş yaptın, hesabınız yok ise bir hesap oluşturarak girişi sağlayın. Anasayfa üzerinde bulunan ücretsiz oyun olarak sunmuş olduğu alan yani ‘GOG.COM GIVEAWAY‘ kısmında bulunan ‘Yes, claim‘ butonuna tıklayarak size ücretsiz sunduğu The Witcher: Enhanced Edition oyununu ücretsiz indirebilir ve dilediğiniz zaman içerisinde bağlanarak oynayabilirsiniz.