Woxic Mousesports’ta xbench’e çekilmesinin üzerine twitter üzerinden Cloud9 transferini açıkladı.

Türk Cs:Go Oyuncusu Woxic’ten Efsane Transfer.Geçtiğimiz haftalarda haberini çıkan AWP oyuncumuz Özgür “Woxic” Eker’in Mouseesports takımında benche çekildiğini öğrendik. Özgür “Woxic” Eker’in yerine Aurimas “Bymas” Pipiras AWP oyuncusu olarak kadroya katıldı. Aradan bir vakit sonra Özgür “Woxic” Eker Twitter hesabından Cloud9 transferini bizlere açıkladı. Bu Tweetin üzerine Cloud9 menajeri Henry Greer sözleşme detaylarının olduğu bir paylaşımda bulundu. Bu Twitter paylaşımında Özgür “Woxic” Eker’in Cloud9 kadrosunda AWP oyuncusu olarak yer alacağı ve sözleşmenin 3 yıl süresi olacağı, sözleşmenin geçerli olmaya başlayacağı tarih 19 Eylül 2020 olarak belirtildi. Anlaşma tutarının ise 1,365,000 Dolar olacağı belirtildi.

Bunun üzerine Özgür “Woxic” Eker Twitter hesabından paylaştığı bir tweette ” Cloud9’a girdiğim ve CSGOALEX, kingmezi gibi kişilerle Colossus’u oluşturduğum için heyecanlıyım. Bu toplulukla, lazım olan her şeye sahip olacağımızdan eminim, takımımla kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim ”

Cloud9 bunun üzerine Twitterdan hesabından  paylaşımda bulunarak Özgür “Woxic” Eker ile Cloud9 takım ürünlerinin satılacağını açıkladı.