Kısa Süreliğine Warhammer Vermintide 2 Steam’de Ücretsiz

Warhammer Vermintide 2 Steam'de Ücretsiz

Fatshark’ın geliştirdiği Warhammer Vermintide 2 yapmış oldukları serinin 5. Yılını kutlama nedeni ile oyunu sadece 1 haftalığına Steam’de ücretsiz yaptı.

İlk oyunu çok fazla sevilen bu oyun çıkalı 5 yıl oldu. Bu neden ile 2. Serisi olan Warhammer Vermintide 2 Steam üzerinde sadece bir haftalığına ücretsiz olarak sunuldu. Çıktığı tarihten bu zamana sürekli olarak gelişerek ilerleyen oyunu 2 Kasım 2020 ye kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.Çok fazla sevilen bu RPG oyunu 2 Kasımdan sonra ücretsiz olarak oynanabilecek mi ? Sorusuna malesef kesin bir cevap veremiyoruz. 2 Kasım tarihinden sonra oynanması için ücret ödenmesi gerekeceğini düşündüğümüz bu oyun ücretsiz olduğu tarihler arasında indiren herkese ücretsiz olarak devam edebilme hakkı da sunabileceğini düşünüyoruz.

Warhammer Vermintide 2 Nasıl Bir Oyundur

Fatshark tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs aksiyon oyunudur. 2015 yılında piyasaya çıkan Warhammer: End Times Vermintide oyununun yeni versiyonu şeklinde yayınlanmıştır. 23 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan oyun Bitsquid isimli oyun geliştirme motoru ile oluşturularak geliştirilmektedir. Online ve offline şeklinde 2 farklı modda oynanabilen bu oyun online olarak maximum 4 kişi oynanmaktadır.