Big Xantares İle Olan Sözleşmesini 1 Yıl Daha Uzattığını Duyurdu.

2018’in son zamanlarında Space Soldiers dan ayrılarak Big ile anlaşma yapan Xantares yaklaşık 2 yıldır aynı takımda oynamaktaydı. Takım sözleşmesi bitmesine az bir süre kalırken Xantares Big ile 1 yıl daha sözleşme yaptığını duyurdu.  @BIGCLANgg ve @XANTAREScsgo resmi hesaplarında sözleşmenin uzatıldığını duyurdular. İlk zamanlarda sözlü anlaşmazlık yaşanmasından dolayı hemen adepte olamayan Xantares şuanda bulunduğu konumdan memnun olduğunu ve daha da ilerletebileceğini sözleşmesini uzatarak bizlere gösterdi.

Almanya kökenli Big takımı pandemi sürecinden dolayı online olarak yapılan turnuvalarda büyük başarılar gösterdi. Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş takım arkadaşları ile son zamanlarda iyi kordine olduğunu bize oynadıkları turnuva maçlarında gösterdiler. Ardından şu açıklamayı yaptı : “Öncellikle 1 yıl boyunca bana ve takımıma olan desteklerinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim. 2018 yılında katıldığım BIG ailesi ile 2020 yılında birçok başarılar elde ettik. Sizlere bunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum ki, takımımla yaptığım sözleşmeyi uzatma kararı aldık. Sizin desteklerinizle bu başarılarımızın 2021 yılında da devam etmesi için ben ve takımım, elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza  şüpheniz olmasın. Sağlıcakla kalın.”

Counter Strike oyunu son zamanlarda güncelleme almaması ve hile kullanan oyuncunun armasından dolayı oynanmaz bir hale gelirken bu olumsuzluklar turnuvaları ve turnuva seyircilerini ilgilendiriyormuş gibi görünmüyor. Fakat biz Cs Go oyun severler olarak ümidimizi kesmiyor ve 2021 yılının biz global oyuncular için temiz, hilesiz ve bol yeni içerikli geçmesini ümit ediyoruz.